Ons team

Onze getalenteerde mensen onderscheiden De Bries van de grijze adviesbureaus. Dankzij de diversiteit in expertises vormen we samen een sterk team. We houden van een persoonlijke touch, weten van aanpakken en steken ook uitvoerend onze handen uit de mouwen.
We krijgen de kriebels van ellenlange documenten en verkopen nooit gebakken lucht. Onze kennis en ervaring in combinatie met het juiste onderbuikgevoel zorgen ervoor dat we de ene na de andere uitdagingen tackelen. 

De professionals

Afgelopen tijd zijn er veel nieuwe toppers begonnen bij De Bries. Stuk voor stuk professionals met allemaal een eigen expertise! In totaal zijn we samen met onze 17 mensen De Bries. Met deze unieke combinatie van gedreven specialisten bieden wij slimme oplossingen in de vorm van advies, diensten en producten om natuurlijk jouw doelen te behalen!

A title

Image Box text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Directeur

Mark

mark@debries.eu
+31620721532

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Directeur

Rijo

rijo@debries.eu
+31646882302

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Accountmanager

Evelien

evelien@debries.eu
+31631930743

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Accountmanager

Lonneke

lonneke@debries.eu
+31621168022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

HR Manager/Teamleider

Wendy

wendy@debries.eu
+31620673990

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Marketing & communicatie adviseur

Ellen 

ellen@debries.eu
+31621851534

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Adviseur/Teamleider

Esther

esther@debries.eu
+31631750209

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Adviseur

Iris

iris@debries.eu
+31625408992

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Adviseur

Maartje

maartje@debries.eu
+31654217002

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Adviseur

Lise-Marie

lisemarie@debries.eu
+31627827753

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Adviseur

Iris

iris.smeets@debries.eu
+31621948030

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Klant adviseur

Bas

bas@debries.eu
+31611206493

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Klant adviseur

Lars

lars@debries.eu
+31631991070

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

Klant adviseur

Carlo

carlo@debries.eu
+31615670597